Ma 2018. június 18, hétfõ Levente napja van.
Ezen a napon történt:

Gyönyörű napsütésben került sor az ovis sportnapra

2018. április 13.

Sportkedvben nem volt hiány idén sem, az évek óta megrendezett versenyen

A Bátaszéki Mikrótérségi Óvoda és Bölcsőde  "Elkészülni, vigyázz, rajt!" elnevezésű sportnapja az „Egészségre nevelő programok a Városi Óvodában” (TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-1197) című pályázat keretében zajlik immár ötödik éve, három sportágban.

 

Nagycsoportos úszás helyezettjei:

            Lányok

  1. helyezett: Barabás Dorka és Barta Réka
  2. helyezett: Göbő Edina és Felkert Lara
  3. helyezett: Sárközi Kíra, Baranyai Zoé, Benedeczki Emma Napsugár

Fiúk

  1. helyezett: Kökönyei-Tóth Barnabás, Heilmann Boldizsár, Kiss Endre
  2. helyezett: Orosz Kristóf, Verhás Péter, Vörös Botond
  3. helyezett: Pajkos Milán, Pesti Ábel

 

Nagycsoportos futás eredménye:

            Lányok

  1. helyezett: Farkas Viktória
  2. helyezett: Zsinkó Laura
  3. helyezett: Wolf Hanna

Fiúk

  1. helyezett: Török Máté
  2. helyezett: Makk Máté
  3. helyezett: Matejcsek Vajk

 

Nagycsoportos kerékpáros helyezettek:

Lányok

  1. helyezett: Burger Lilla
  2. helyezett: Szalai Laura
  3. helyezett: Aradi Luca

Fiúk

  1. helyezett: Hegyesi Dávid
  2. helyezett: Gaszner Ferenc
  3. helyezett: Sétáló Noel

 

Középsős kerékpáros helyezettek:

Lányok

  1. helyezett: Hegedűs Krisztina
  2. helyezett: Trábert Kata
  3. helyezett: Vas Zsófia

Fiúk

  1. helyezett: Ébert Attila, Guszmann Bence
  2. helyezett: Csajági Máté
  3. helyezett: Lampek Zétény

 

Középsős futók helyezettjei:

Lányok

  1. helyezett: Mátyás Míra, Becker Petra
  2. helyezett: Laki Hanna
  3. helyezett: Kubik Lili

Fiúk

  1. helyezett: Löfli Áron
  2. helyezett: Csonka Martin
  3. helyezett: Parti Kenéz

 

Kiscsoportosok kerékpározásának eredménye:

Lányok

  1. helyezett: Benedeczki Fruzsina
  2. helyezett: Gaszner Nóra
  3. helyezett: Szetteli Hanna

Fiúk

  1. helyezett: Ricza Dávid
  2. helyezett: Burger Bence
  3. helyezett: Aradi Csaba, Stelcz Ferenc

 

Kiscsoportosok futásának helyezettjei:

Lányok

  1. helyezett: Vörös Anna
  2. helyezett: Szabó Hanna
  3. helyezett: Molnár Nóra

Fiúk

  1. helyezett: Fodor Endre
  2. helyezett: Farkas Zsolt
  3. helyezett: Szabó Kevin

 

Gratulálunk!

 

A BSE jóvoltából minden résztvevő egy apró ajándékot kapott, mely emlékezteti a kicsiket sportolás nagyszerűségére!